TÜRKÇE     ENGLISH
Bizi Facebook'tan takip edin   Bizi İnstagram'dan takip edin

Hakkımızda

ÜÇOK HUKUK VE DANIŞMANLIK

 

ÜÇOK HUKUK; akademik çalışmalarını sonuç odaklı uygulamaları ile birleştirerek, dürüst, prensipli ve kararlı yapısı ile gerçekleştirdiği danışmanlık faaliyetleri neticesinde, müvekkillerine en uygun çözümü sağlamayı ilke edinmiştir. Kurumsal yapıda yer alan şirketler ve iştiraklerine, banka ve finans kurumlarına, International Chamber of Commerce (I.C.C.) Tahkim Müessesesi ile ilgili uyuşmazlıklarda yer alan hak sahiplerine, enerji şirketlerine, Ticaret ve Gayrimenkul Hukukuna ilişkin davalarda, müvekkillerine 15 yıldır Hukuki Danışmanlık hizmetleri veren büromuz, almış olduğu tüm iş ve davaları sorumluluk bilinciyle ve titizlikle takip etmektedir.

ÜÇOK HUKUK;  mesleki çalışmalarını, müvekkillerinin inancını ve mesleğe olan güvenini sağlayacak biçimde sadakatle yürütür. Aynı zamanda, usul ekonomisini de ilke edinerek, uyuşmazlık konularını en kısa sürede, en doğru ve en akılcı yoldan çözüme ulaştırma konusunda hassasiyet göstermektedir.

Çağın en önemli konularından olan enerji ve bilişime ayrıca önem veren büromuz; söz konusu alanlardaki hukuki mevzuat ve değişiklikleri de yanından takip etmekte ve bu doğrultuda müvekkillerine en doğru ve yalın bilgiyi vermektedir.

Şirketlerin kurumsallaşma süreçlerinde de şirket yetkililerinin yanında yer alarak, ihtiyaç duydukları her türlü hukuki desteği veren büromuzun temel ilkesi; “birlikte büyümek ve ileriye gitmek”tir.

Gerek ofisimiz bünyesinde yer alan avukatlarımız ve yardımcı personelimiz  gerekse ofis dışından hizmet aldığımız danışmanlarımız sayesinde yerel ve uluslararası alanda her çeşit hukuki ve ticari meseleye ilişkin tüm Türkiye çapında hizmet vermekteyiz.

Büromuzda İngilizce ve Almanca konuşulan diller arasındadır. Tüm büro çalışanlarımız İç Hukuk ve Uluslararası Hukuk yayınlarını inceleme konusunda azami titizlik göstermektedir.